18 června, 2021

Hradecký pohár #2 - očima trenéra

V úterý byl na programu další závod z oblíbené královehradecké série závodů. Na startu jako před 14 dny nechyběl náš tým, kdy je tento závod vždy pojat jako perfektní příprava na závodní víkend.

No jedna velká změna ale byla. A to, že já, "Kuba" :)) jsem si jel konečně se svými svěřenci zazávodil a tak jsem všechny svěřence viděl i v přímém přenosu.

Opět se nám dařilo. Na kratší 2. okruhové variantě se mezi juniory ukázal Maty a Vašek, kteří obsadili 2. a 4. pozici. Jen těsně nestačili na Pavla Šumpíka z týmu Jaroslav Kulhavý Cycling team.

Mezi juniorkami jela naše Áňa, ale díky drobné nemoci, kterou si prochází, jsme zvolili spíše lehčí pojetí závodění. Ale jakmile se vrátí, bude to pecka!

No a na hlavní trase se začalo pěkně zostra, kdy hnedka po startu vyrazili domácí koně Tom Coufal, Marťas Splítek, náš svěřenec Dominik Petrnoušek a Roman Morávek. Pak až někde já. Byl sem rád, že na mě kluci počkali v kopci. Po druhém stoupání se utvořila skupinka, které spolu putovala větší část závodu. V ní jsem zůstal já, Roman a kluci z hradeckého HSK.

Chtěl jsem Romanovi pomoci a vymyslet taktiku, jak to udělat, abychom dovezli náš dres na výhru. Byl jsem ale rád, že jsem stíhal sledovat průběh závodění :). No,... mé tréninkové manko je tady znát.

Bohužel Romča Morávek měl na konci druhého kola technické problémy a tak si musel vystoupit. I tak dojel na 6. místě a pokračuje ve výborné formě, kterou si drží od začátku sezóny.

Dál pak byl Vlasta Pařízek, který dojel na 15. místě a udělal fakt veliký výkonnostní skok z minulého roku, kdy vlastně pořádně s kolem začínal!

O víkendu jede část našeho týmu do Mostu na iPrimaCup. Někdo odpočívá a nabírá síly k dalším závodům.

Kuba Mokrý

PARTNEŘI BEZ KTERÝCH BY TO NEŠLO

22 července, 2021
René Urban – borec, co chtěl skoro skončit

Dovolím si napsat pár řádku, protože tento příběh stojí za inspiraci. René Urban, fajn kluk, kterému je lehce přes 50 let. Oslovil mě v prosinci roku 2019 a od ledna roku 2020 jsme se pustili do práce.  V tu dobu se Rendys trápil tím, zda ještě kolu dát šanci a něco zkusit vymyslet či alespoň fyzičku a výkony […]

Číst více
18 června, 2021
Hradecký pohár #2 - očima trenéra

V úterý byl na programu další závod z oblíbené královehradecké série závodů. Na startu jako před 14 dny nechyběl náš tým, kdy je tento závod vždy pojat jako perfektní příprava na závodní víkend. No jedna velká změna ale byla. A to, že já, "Kuba" :)) jsem si jel konečně se svými svěřenci zazávodil a tak […]

Číst více
4 června, 2021
Hradecký pohár #1

Tak sezóna se nám naplno rozjíždí a s ní i první závod známé Hradecké série úterních závodů. No a náš tým musel být u toho. Opět díky skvěle připravenému závodu budou úterní dny vždy spjaty s krásnou intenzitou. Po blátivé neděli, už úterní počasí přálo daleko víc a dokonce už i svítilo sluníčko. Jak nečekané […]

Číst více
2 června, 2021
Hradecký CYKLOMARATON

Po postupném rozvolňování se v neděli 30.6. zase po dlouhé době mohl konat cyklistický závod a to Hradecký Cyklomaraton, kde jsme se ve velkém počtu mohli konečně ukázat ve VELOCOACH barvách 🙂 Počasí přálo, takže klasika - pršelo, bláto jako pr*se, ale na cílovou rovinku to sluníčko vysvitlo 😀 No prostě naše bílé dresy už […]

Číst více
7 května, 2021
Evča Štěpanovská

S Kubou spolupracujeme téměř od úplných začátků jeho trenérské kariéry a to i přes dvě delší přestávky kvůli velkým úrazům. Pokaždé, když jsem potřebovala přípravu na důležitý závod, kde jsem chtěla něčeho dosáhnout, Kuba mi k tomu pomohl svou profesionalitou. Za úplně nejdůležitější u sebe pozoruji potřebu řádu a jeho dodržování. Člověk se sám často […]

Číst více

KONTAKT

Holice, Na Mušce 1124, 53401
603421543
info@velocoach.cz
IČ:08258121
0
    Tvůj košík
    Košík je prázdnýVrátit se k nakupování