4 června, 2021

Hradecký pohár #1

Tak sezóna se nám naplno rozjíždí a s ní i první závod známé Hradecké série úterních závodů. No a náš tým musel být u toho. Opět díky skvěle připravenému závodu budou úterní dny vždy spjaty s krásnou intenzitou.

Po blátivé neděli, už úterní počasí přálo daleko víc a dokonce už i svítilo sluníčko. Jak nečekané na 2.6. :).

Před začátkem závodu bylo vyhlášení za rok 2020, které se tedy normálně koná na podzim. No, málem to počasí i na toto vyhlášení bylo podzimní. Už na vyhlášení bylo vidět, kdo z týmů tvrdil muziku, hlavně teda v kategorii juniorů a juniorek, kdy naši 3 mlaďáci vyskočili na bednu a tak v tom trendu, doufám, budou pokračovat i tento rok.

za minulý rok bylo pořadí následující:


JUNIOŘI:

1. místo - Roman Morávek

3. místo - Matyáš Makovský

JUNIORKY:

3. místo - Áňa Kudláčková


NO A TENTO ROK? no první závod se fakt povedl a opět naše barvy na čele obou tras (dlouhé 3. kola, kratší pro juniory, juniorky a masters II. 2.kola)


MUŽI:

3. místo - Roman Morávek

... který se bohužel v posledním kole blíže potkal s Tomem Coufalem, než je dovolených 1,5m :)) ale i to k tomu patří. Vyhrál znovuzrozený Martin Splítek, který tento rok asi bude také tvrdit muziku.

JUNIOŘI a vlastně i absolutně

1. místo - Matyáš Makovský

2. místo - Vašek Lhoták


Tady zase sehrála i super roli taktika, kdy v posledním kopci nastoupil Maty, za ním se vydal Marián Svoboda, se kterým se vyvezl Vašek. Ten si ale počkal na okamžik, kdy Marián začne zpomalovat a rovnou mu nastoupil. Takže do cíle už to byla palba na čele dvou našich borců!

Kategorie JUNIOREK byla bohužel bez Áňi, která musela před závodem navštívit nemocnici, kde měla problém s okem, díky blátu z neděle. Ale vše je OK a do dalších závodů dál naskočí!

Díky!

PARTNEŘI BEZ KTERÝCH BY TO NEŠLO

22 července, 2021
René Urban – borec, co chtěl skoro skončit

Dovolím si napsat pár řádku, protože tento příběh stojí za inspiraci. René Urban, fajn kluk, kterému je lehce přes 50 let. Oslovil mě v prosinci roku 2019 a od ledna roku 2020 jsme se pustili do práce.  V tu dobu se Rendys trápil tím, zda ještě kolu dát šanci a něco zkusit vymyslet či alespoň fyzičku a výkony […]

Číst více
18 června, 2021
Hradecký pohár #2 - očima trenéra

V úterý byl na programu další závod z oblíbené královehradecké série závodů. Na startu jako před 14 dny nechyběl náš tým, kdy je tento závod vždy pojat jako perfektní příprava na závodní víkend. No jedna velká změna ale byla. A to, že já, "Kuba" :)) jsem si jel konečně se svými svěřenci zazávodil a tak […]

Číst více
4 června, 2021
Hradecký pohár #1

Tak sezóna se nám naplno rozjíždí a s ní i první závod známé Hradecké série úterních závodů. No a náš tým musel být u toho. Opět díky skvěle připravenému závodu budou úterní dny vždy spjaty s krásnou intenzitou. Po blátivé neděli, už úterní počasí přálo daleko víc a dokonce už i svítilo sluníčko. Jak nečekané […]

Číst více
2 června, 2021
Hradecký CYKLOMARATON

Po postupném rozvolňování se v neděli 30.6. zase po dlouhé době mohl konat cyklistický závod a to Hradecký Cyklomaraton, kde jsme se ve velkém počtu mohli konečně ukázat ve VELOCOACH barvách 🙂 Počasí přálo, takže klasika - pršelo, bláto jako pr*se, ale na cílovou rovinku to sluníčko vysvitlo 😀 No prostě naše bílé dresy už […]

Číst více
7 května, 2021
Evča Štěpanovská

S Kubou spolupracujeme téměř od úplných začátků jeho trenérské kariéry a to i přes dvě delší přestávky kvůli velkým úrazům. Pokaždé, když jsem potřebovala přípravu na důležitý závod, kde jsem chtěla něčeho dosáhnout, Kuba mi k tomu pomohl svou profesionalitou. Za úplně nejdůležitější u sebe pozoruji potřebu řádu a jeho dodržování. Člověk se sám často […]

Číst více

KONTAKT

Holice, Na Mušce 1124, 53401
603421543
info@velocoach.cz
IČ:08258121
0
    Tvůj košík
    Košík je prázdnýVrátit se k nakupování